Żywice Epoksydowe Odlewnicze

Żywica Odlewnicza CRYSTAL CASTING SYSTEM 1cm Żywica Odlewnicza CRYSTAL CASTING SYSTEM 1cm
Producent: e-taflan
Cena:

193,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Żywica Odlewnicza BIOPOXY 5cm Żywica Odlewnicza BIOPOXY 5cm
Producent: e-taflan
Cena:

166,60 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Żywica odlewnicza CRYSTAL CASTING SYSTEM 10cm Żywica odlewnicza CRYSTAL CASTING SYSTEM 10cm
Producent: e-taflan
Cena:

180,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Żywice Epoksydowe Odlewnicze

Firma E-Taflan od lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży powłok takich jak żywice epoksydowe do drewna czy żywice epoksydowe odlewnicze. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży chemicznej. Swoim klientom oferujemy unikalne powłoki powierzchniowe w nieograniczonych możliwościach kolorystycznych i wykończeniowych.

Wszystkie produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą zaawansowane testy jakości. Koncentrujemy się na selekcji i oferowaniu wysokiej jakości i innowacyjnych produktów, aby móc zadowolić naszych wymagających klientów.

Żywice epoksydowe do drewna pozwalają przetwarzać drewno w taki sposób, aby stało się ono wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Także żywice epoksydowe odlewnicze stosuje się do uszczelniania drewna, stołów, podłóg czy nawet biżuterii.

Żywica bezproblemowo dopasowuje się do każdej powierzchni i pozwala na uzyskanie wyjątkowej powłoki bez tworzenia się pęcherzyków. Nasza żywica epoksydowa do drewna jest dostępna w wersji bezbarwnej. Twardnieje w ciągu 20 godzin po nałożeniu. Unikalna formuła umożliwia łatwe przetwarzanie i wszechstronne zastosowanie. Dzięki wysokiej jakości surowców gwarantujemy wysoką jakość produktów w rozsądnych cenach.

Warstwa epoksydowa działa również jako ochrona przed promieniowaniem UV. Promienie prowadzą do degradacji składnika ligniny zawartego w drewnie. Efektem jest optyczne zszarzenie i trwałe zniszczenie drewna. Tymczasem wystarczy cienka warstwa żywicy z naszej oferty, aby kompleksowo zabezpieczyć powierzchnię drewnianą.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl